День кар’єри 2019

Деталі Події

Національний університет водного господарства та природокористування запрошує Вас взяти участь у «Дні кар’єри – 2019», який відбудеться 30 жовтня 2019 року о 10 годині (м. Рівне, вул. Соборна, 11, головний корпус, актова зала).

Ви матимете нагоду презентувати свою організацію та запропонувати вакансії нашим студентам різних спеціальностей навчально-наукових інститутів автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки, агроекології та землеустрою, будівництва та архітектури, водного господарства та природооблаштування, економіки та менеджменту, механічного інституту, інституту права та інституту охорони здоров’я, а також розкрити перед нашими випускниками перспективи професійного становлення та спрямувати їх на отримання знань, умінь і навичок, необхідних для успішної кар’єри.

У програмі заходу:

9:30 – 10:00    Реєстрація учасників заходу.

10:00 – 10:30   Відкриття «Дня кар’єри – 2019».

10:30 – 12:00   Презентації та консультації представників компаній.

Будемо вдячні, якщо до 25 жовтня 2019 р. Ви повідомите університет про участь у заході зручним для Вас способом:

• надішлете поштою заявку на участь у «Дні кар’єри – 2019» на адресу: Національний університет водного господарства та природокористування, відділ працевлаштування та профорієнтації, вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028
    (факс (0362) 63-32-09);
  • зареєструєтесь на сайті за адресою: https://goo.gl/q8JLmU;
  • надішлете лист на е-mail: work@nuwm.edu.ua (відділ працевлаштування та профорієнтації).