Хрещений батько І Година в метро


Деталі Події


Місто засинає – прокидається мафія!

Година в метро запрошує рівнян та гостей міста відвідати перший у новому 9 сезоні захід, де ви зможете поринути в атмосферу сицилійської мафії і відчути себе причетними до одного з найвідоміших кланів мафіозі!
«Хрещений батько» – це найвідоміший кримінальний роман всіх часів. Історія про одну з гілок сицилійської мафії, що діяла у США в період з 1945 по 1955 роки, очолювана доном Віто Корлеоне захоплює і змушує співпереживати героям книги. А харизматичні мафіозі постають в образах людей що кинули виклик безчесному та жадібному суспільству. Сильна людина та видатний лідер Віто Корлеоне уособлює борця за своє щастя у новій, ворожій до його земляків країні. Між кланом Корлеоне та іншими могутніми кланами мафіозі починається кровопролитна війна. Хто стане жертвою боротьби за владу? Хто знайде в собі мудрість і сили, щоб всяти на себе відповідальність? І вже ж таки, хто переможе?

Шановні сеньйори, Година в метро запрошує Вас доторкнутися до таємниць, які відкриються вже 17 жовтня о 19:00 у кафе-клубі “Сучасник”.А ще ми вже традиційно підготували багато цікавих конкурсів, приємних подарунків від наших спонсорів, ароматного чаю зі смаколиками та вражаючих сюрпризів!

17 жовтня о 19:00 у кафе-клубі “Сучасник” дон Віто Корлеоне призначає Вам зустріч!!

Залишити відповідь

Увійти через: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.