І Всеукраїнський Студентський Економічний Турнір

Деталі Події

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у І Всеукраїнському студентському економічному турнірі – захоплюючому творчому змаганні дискусійного характеру між командами молодих, креативних, активних,амбіційних людей, яким не байдужі економічні проблеми України та світу.

Турнір проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення І Всеукраїнського студентського економічного турніру» від 06.02.2019 № 141 в Національному університеті водного господарства та природокористування.

Ініціатором проведення турніру є кафедра економічної теорії НУВГП.

Офіційна мова турніру: українська.

Турнір проводиться у три етапи:

І етап (відбірковий) – лютий-березень 2019 р. у закладах вищої освіти відповідно до рішення вченої ради;

II етап (півфінал) і IІІ етап (фінал) – 18-19 квітня 2019 р. у Національному університеті водного господарства та природокористування, м. Рівне;

Умови участі в турнірі:

Змагання турніру проводяться згідно з правилами затвердженими Міністерством освіти і науки України.

У турнірі беруть участь команди, які складаються з 3-6 студентів 1-3 курсів університетів (бакалаврату), академій, інститутів, коледжів.

У півфінальних змаганнях беруть участь команди, які пройшли відбірковий етап у своєму навчальному закладі.

Команду очолює капітан, який є її офіційним представником при проведенні жеребкування, вирішенні спорів, одержанні нагород та ін.

На півфінальні змагання Турніру команду супроводжує її керівник.

Для участі у ІІ (півфінальному) етапі турніру командам необхідно до 08 квітня 2019 р. заповнити електронну реєстраційну форму за посиланням.

Усі витрати, пов’язані з участю у ІІ-ІІІ етапах Турніру (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються за власний рахунок учасників команд або за рахунок сторони (навчального закладу), що їх відряджає.

Інформацію щодо проведення І Всеукраїнського студентського економічного турніру можна отримати:

моб. тел. (067) 36-38-771, e-mail: o.i.ryaba@nuwm.edu.ua – Ряба Ольга Ігорівна;

моб. тел. (050) 43-52-123, (098) 16-16-833, e-mail: o.v.kukhar@nuwm.edu.ua – Кухар Олег Володимирович;

33002, м. Рівне, вул. О. Новака, 75, навч. корп. № 2, Національний університет водного господарства та природокористування, Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту, кафедра економічної теорії, каб.265-266, е-mail: kaf-et@nuwm.edu.ua

Подія у