Пісенний фестиваль “Пісня буде серед нас”

Деталі Події

Ця подія завершилася 09 Листопад 2017

VІІ Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас» проводиться 07-09 листопада 2017 року в концертній залі Національного університету водного господарства та природокористування.

У фестивалі можуть брати участь виконавці навчальних закладів, учні та студенти, направлені на пісенний фестиваль навчальними закладами I-IV рівнів акредитації, творчими об’єднаннями, спілками, агентствами, центрами, а також індивідуальні учасники.

Учасники фестивалю на власний вибір пропонують Дирекції фестивалю дві пісні (один твір обов’язково українською мовою, а другий – на вибір).

Реєстрація учасників фестивалю відбудеться 07 листопада 2017 р. з 9 до 12 год.; конкурсні виступи: 07-08 листопада – з 12.00 год., 09 листопада – Гала-концерт і нагородження переможців фестивалю о 17.00 год.

Заявку встановленого зразка подавати в Центр естетичного виховання молоді, профком студентів (гуртожиток № 6).

Для відбору до участі у фестивалі необхідно зареєструватися на сайті fest.rv.ua та подати заявку в Дирекцію не пізніше 05 листопада 2017 року. Якісні музичні фонограми на носіях аудіо CD, міні-диск, флешка з двома піснями у варіанті (-) подати звукорежисеру фестивалю в день конкурсного виступу.

Адреса Дирекції фестивалю: вул. Соборна, 11, м. Рівне, Україна, 33028, Національний університет водного господарства та природокористування, Центр естетичного виховання молоді (навч. корпус № 1) та профком студентів, вул. Чорновола, 53, гуртожиток № 6. Телефон та факс: 62-02-77, моб. 0965701186, 0992129837.