Публічна лекція Романа Шеремети

Подробная информация о событии

Всесвітньовідомий український економіст, доцент Школи менеджменту ім.Везерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США), лідер рейтингу журналу Forbes 2015 найкращих світових економістів, Роман Шеремета, прочитає публічну лекцію 10 травня о 12.00 год в Open office Платформа взаємодій Простір

Тема публічної лекції «Фактори економічного розвитку»

Ми розглянемо як класичні фактори (природні ресурси, продуктивність праці, капітал) та неокласичні фактори (технологічний прогрес, підприємництво) впливають на економічний розвиток країн. Також ми розглянемо нові теорії економічного розвитку які базуються на інституційних факторах (державне управління, політична система) та соціальних факторах (цінності, культура, релігія). Буде зроблено порівняльний аналіз книги Аджемоглу та Робінсона (2012) «Чому нації занепадають» та книги Шеремети та Романенко (2017) «Реформація: успіх Європи і шанс для України»

Про спікера
Д-р Роман Шеремета є професором Школи Менеджменту ім. Везерхеда університету Кейс Вестерн Резерв і науковим співробітником Економічного Наукового Інституту США. Він отримав ступінь доктора філософії (PhD) в економіці в університеті Пердью і є одержувачем багатьох науково-дослідних і навчально-методичних нагород, в тому числі гранди Національного Наукового Фонду США та Інституту ім. Макса Планка. Д-р Шеремета займає перше місце у міжнародному рейтингу IDEAS – 2018 серед кращих молодих економістів світу і поділяє перше місце у рейтингу Forbes: Top Economic Thinkers – 2015 серед кращих економістів світу українського походження. Автор понад 80-ти наукових статей і монографій в галузях експериментальної економіки, теорії ігор, поведінкової економіки, вирішення конфліктів, організації промисловості та мотивації праці. Результати його досліджень опубліковані в провідних світових наукових журналах з економіки, бізнесу, психології та політики, а також в різних популярних засобах масової інформації, таких як Wall Street Journal, Forbes, Science Daily та інші.