События за Навчальний корпус №1, актова зала

VІІ Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас» проводиться 07-09 листопада 2017 року в концертній залі Національного університету водного господарства та природокористування. У фестивалі можуть брати участь виконавці навчальних закладів, учні та студенти, направлені на пісенний фестиваль навчальними закладами I-IV рівнів акредитації, творчими об’єднаннями, спілками, агентствами, центрами, а також індивідуальні учасники. Учасники фестивалю на власний… Continue Reading Пісенний фестиваль «Пісня буде серед нас»

КОНФЕРЕНЦІЯ трудового колективу Національного університету водного господарства та природокористування відбудеться 14 грудня 2017 року о 15:00 у актовій залі першого корпусу університету. Порядок денний: 1. Звіт ректора університету Мошинського Віктора Степановича про виконання умов контракту, укладеного з МОН України за 2017 рік. 2. Різне. Запрошуються делегати конференції 00000