События за Навчальний корпус №1, конференц-зала (ауд. 103)

Робота з соціальними мережами. Лекція Робота з сервісами для створення презентацій. Лекція. Прокопець Віталій Едуардович, зав. сектором зв’язків з громадськістю

Робота з сервісами для створення презентацій. Лекція. Робота з соціальними мережами. Лекція Прокопець Віталій Едуардович, зав. сектором зв’язків з громадськістю

Запрошуємо долучитися студентів НУВГП до програми КРУТО від компанії «Нова Пошта»! Проект КРУТО —  це проект компанії «Нова Пошта» по співпраці із вузами і розвитку студентів (що вдало поєднує тренінги, практику, працевлаштування). До цього проекту долучився і  Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП). Тренінгова програма КРУТО НП — це 12 модулів лише практичних знань та… Continue Reading Бізнес без стартового капіталу: міф чи реальність?